whatsapp


Firma Profili

HAKKIMIZDA
Bircan Cam Mozaik  2000 yılında ilk fabrikasını kurmuş ve halen üretime devam etmektedir. 2010 yılında ikinci fabrikasını İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde faaliyete geçmiştir. 
Bircan Cam Mozaik üretime başladığı tarih'den günümüze kadar yurt içi ve yurt dışı pazarına Cam Mozaik ve Kristal Mozaik sektöründe, müşteri odaklı iş anlayışıyla kaliteli üretimi esas alan ve sürekli kendini yenileyen bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek hizmet vermektedir.


MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını günümüze uygun olarak gelişen teknoloji ile dünya standartlarında üretim yaparak ürün ve hizmetlerimizi beklentilerin ötesinde memnuniyet sağlayarak kentimizin ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktır.


VİZYONUMUZ
Bircan Cam Mozaik, uzman personellerden oluşan imalat kadrosuyla ürün portföyünü sürekli yenileyen ve geliştiren, üretimde Pazar lideri olmayı kendine hedef edinmiş , üretim tecrübesinden aldığı güç ile müşteri beklentilerini kapasite ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmayı kendine ilke edinmiştir.